Компонентна акустична система Ground Zero GZCS 100BMW-SQ+D – Ground Zero – BMW
Купити в CarAuto – Від перевіреного виробника – Можлива адресна доставка – Доступна розстрочка – Консультація перед покупкою
Короткий опис
10см 2-смугова компонентна \ 50/100 Вт RMS/Max \ 3 Ом \ 87 дБ \ 100 Гц-25 кГц \ Дифузор папір \ Твітер 25мм шовк \ Роз"єм \ Перед/Зад двері Х5, Х6, Х7 \ Зроблено в Німеччині \Офіційний представник
Купити в CarAuto – Від перевіреного виробника – Можлива адресна доставка – Доступна розстрочка – Консультація перед покупкою
Це компонентна акустична система від бренду Ground Zero, яка розроблена спеціально для установки в штатні місця автомобілів BMW. Вона представлена двома динаміками, які ідеально збалансовані один з одним. Всі кріплення та роз'єми повністю автентичні залежно від кузова, маркування акустики D.
Довготривала номінальна потужність RMS динаміка – 50 Вт, а максимальна потужність – 100 Вт. Діапазон відтворюваних частот від 100 до 25 000 Гц. Рівень чутливості 87 дБ.
Типорозмір СЧ динаміка 4 дюйма (100 мм). Кошик виготовлена з високоміцного пластмасового матеріалу, яка стійка до виникнення резонансу. Дифузор представлений конусом з обробленої пресованої целюлоза, чорного кольору. Він відрізняється своєю легкістю і в теж час жорсткістю з гарним внутрішнім загасанням, що дозволяє передавати звук без спотворень. Підвішений і отцентрирован з допомогою гумового підвісу, що дає хороший хід. Магнітна система представлена мідної звуковою котушкою діаметром 25 мм, у якої номінальний опір у 3 Му, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка.
Високочастотний динамік представлений титановим твітером, діаметром 1 дюйм (25 мм). Він відтворює чіткі і гучні високі ноти, без різкого краю.
Сумісність з автомобілями BMW.
Сумісність:
BMW X5 фронт, тил F15/85, G05
BMW X6 фронт, тил F16/86, тил G06
BMW X7 тил. G07