Інтернет-магазин carauto.com.ua займається продажем якісної продукції. На весь асортимент продукції надається гарантія від двох тижнів до кількох років, залежно від виробника. Термін гарантії вказано на сторінці товару.

Повернення та обмін

    Покупці мають право повернути або обміняти товари, придбані на carauto.com.ua, протягом перших 14 днів з дня покупки, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

    Повернення/обмін товару здійснюється, якщо товар не був у використанні та збережено його товарний вигляд, обладнання (у тому числі захисні плівки на деталях пристрою), упаковка, а також платіжний документ і товарний чек.

    Відправлення товару на повернення/обмін/гарантійне обслуговування здійснюється перевізником «Нова Пошта».

    Для реалізації права на повернення товару належної якості Покупець повинен надіслати повідомлення на електронну адресу en@carauto.com.ua про намір повернути товар із зазначенням:

 • дата придбання товару;
 • номери замовлення;
 • Назва продукту;
 • причини повернення товару;
 • Планується обмін товару на інший або повернення грошей.

    Повернення товару здійснюється за рахунок Покупця за реквізитами, надісланими у відповідь на повідомлення про бажання повернути товар.

    Обмін товару на інший або повернення грошей здійснюється після перевірки Товару, що повертається. Термін перевірки – до 10 робочих днів, термін повернення коштів – до 5 робочих днів.

Гарантія

    Для передачі товару на гарантійне обслуговування необхідно надати:

 • товар у повному комплекті (включаючи оригінальну упаковку, проводи, блок(и) живлення та супровідну документацію);
 • заповнена анкета з описом несправності;
 • гарантійний талон продавця / оригінал гарантійного талону на товар;
 • товарний чек.

    Якщо товар відноситься до однієї з наступних категорій: Автосигналізація, Радіо, Бортові комп’ютери, Підсилювачі, Паркувальні радари, Датчики світла та дощу, необхідно також прикріпити висновок з мокрою печаткою працівника СТО, який виконував встановлення.

    Увага!

 • Повідомляйте номер декларації тільки по телефону або електронною поштою.
 • За індивідуальні налаштування та інформацію, записану у внутрішню пам’ять пристроїв, які передаються в сервіс, carauto.com.ua не несе відповідальності.
 • У разі несанкціонованого (неузгодженого з працівниками carauto.com.ua) передачі зовнішніх носіїв інформації разом з товаром, carauto.com.ua не несе за них відповідальності.
 • Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес тощо. При відправці перевізником використовуйте додаткову упаковку, щоб зберегти товарний вигляд оригінальної упаковки.

    Товари в коробках з надрукованими адресами або обклеєними скотчем без додаткової упаковки не приймаються!

    Після отримання товар буде переданий в обслуговування протягом кількох робочих днів. Строк ремонту обладнання визначається Виконавцем і узгоджується із Замовником. Допускається продовження терміну ремонту (ремонт у НЦС, відсутність комплектуючих). Підставою для гарантійного ремонту є повний комплект правильно оформлених документів. Виконавець має право відмовитися від проведення гарантійного ремонту при виявленні слідів несанкціонованого втручання або необережної експлуатації (волога, бруд, комахи, тріщини, відколи від ударів).

    Відправка товару на гарантійний ремонт/повернення/обмін здійснюється за рахунок покупця. У разі якщо з моменту придбання товару не пройшло 14 днів і встановлено заводський брак, carauto.com.ua компенсує витрати на доставку.

    Посилки, які були відправлені на гарантійний ремонт/повернення/обмін за рахунок carauto.com.ua, через 14 днів з дня покупки, не надходять. Товар буде отримано тільки після того, як відправник оплатить доставку.

    При поверненні товару повернення коштів здійснюється на банківську картку клієнта після діагностики товару в сервісному центрі. Товар, відправлений для повернення за рахунок carauto.com.ua або наложеним платежем, не забирається в офісі перевізника і повертається відправнику.